Biyelli

Aksesuarteks

Aksesuarteks

Yerli üretim ve el işçiliğiyle hazırlanan aksesuarlarımız, müşterilerimizin tercih ettiği kumaş ve renk seçeneklerine göre tasarlanmakta ve hızlı bir şekilde servis edilmektedir.

Kullanılan kumaşların ekoteks belgesine sahip olması, müşterilerimize güvenilir ve kaliteli ürünler sunmamızı sağlamaktadır.

Yerli Üretim ve Özgün Tasarımlar

Aksesuar kataloğumuzun içinde bulunan tüm aksesuarlarımız yerli üretimimizdir. Makinadan çıkan yarı mamul aksesuarı, el işçiliği ile birleştirip ürün çeşidine göre aksesuar tasarımı yapmaktayız. Müşterilerimiz aksesuar yapılacak kumaş cinsini ve rengini renk kartelamızdan seçip, onayından sonra hizmet in ve servisin ne k adar hızlı yapıldığını görmektedir.

Aksesuarlarımızın Kalitesi ve Çeşitliliği

Aksesuar yapımında kullandığımız bütün kumaşlarımızın ipi ve boyasının ekoteks belgesinin olması müşterilerimize ayrıca bir güvence vermektedir.

Aksesuarlarımızda kullandığımız kumaşlar %100 Poly ve %100 Cottondur. Farklı kumaşlardan da aksesuar üretimi yapılmaktadır.

Aksesuarlarımız dikişli, silikonlu, cırt bantlı ve iğneli olarak üretilmektedir. Müşterilerimizin aksesuarı kullanacağı yere göre önceden bize bilgi vermesi gerekmektedir.

Renk Kartelası

Neler Yapıyoruz ?

Tarz

Estetik

Modern

Merhaba!

Bizimle İletişime Geçin..

Kemal A.
Kemal A.

Satın Alma Müdürü

Çevrimiçi

Çevrimdışı

Batuhan Mert
Batuhan Mert

İhracat Uzmanı

Çevrimiçi

Çevrimdışı