Biyelli

Ponteks

Ponteks

Türkiye’de yine bir ilki başardık… Ponponda devrim yaptık…

Kataloğumuz içinde bulunan bütün ponpon çeşitlerimiz el değmeden hazırlanmış, hijyenik yerli üretimimizdir. % 100 akrilik – % 100 pamuk yumuşak dokulu ponpon ipleri kullanmaktayız.

Yerli Üretimde Yeniden Doğuş

Ponpon yıllarca birçok alanda kullanılan modası hiç geçmeyen bir aksesuar çeşididir. Bugüne kadar ponpon, Çin başta olmak üzere hep yurt dışından ülkemize gelmiştir. Ülkemizde yıllardır küçük atölyelerde ve evlerde el işçiliği ile mekanik olarak üretim yapıldığı bilinmektedir. Tasarımcılar ponponlu ürün modelleri çıkarmak istediklerinde piyasalarda, hazır ponpon bulamadıkları için modellerini değiştirmek zorunda kalmışlardır. Ponpon Türkiye’ de yıllardır sorunlu bir üretim olarak bilinmektedir. Ponpon ölçülerinin aynı standartlarda olmaması, kullanılan iplerin kalitesiz ve gramajsız olması, fiziki görünümünün orantısız olması, istenilen ebat ve renklerde hazır olmaması, ponpon sipariş adetlerinin karşılanamıyor olması tedarik edilirken sorunların yaşanmasına neden olmuştur.

Biyelli firması olarak biz bu sorunları çözdük, çözüm ürettik. Türkiye’de yine bir ilki başardık, ponponda devrim yaptık.

PONTEKS Markasıyla Tanışın

Toplam 8 çeşit ponpon ölçümüz ile renk çeşitlerimizi arttırarak devam ediyoruz. Günlük ponpon üretim kapasitemiz 45.000 adettir. Ponpon çeşitlerinden tasarladığımız; çocuk giyim aksesuarları, hayvan figürleri, çizgi film kahraman ve karakterleri, çiçek modelleri, meyve çeşitleri, bijuteri çeşitleri, ev dekorasyon ürünleri, çorap-patik-bandana gibi ürünlerde kullanılmak üzere ponpon üretimi yapıyoruz. Müşterilerimizin isteğine göre de özel renklerde ve ölçülerde yarım ponpon üretimi de yapmaktayız. Ponpon üretiminde kullandığımız iplerin ve boyasının ekoteks belgesi bulunmaktadır.

Biyelli firması olarak PONTEKS markasını yarattık. Bu ürettiğimiz ponponlar tüm dünyada PONTEKS tescilli markası ile adını duyuracaktır.

Ponteks Renk Kartelası

Neler Yapıyoruz ?

Merhaba!

Bizimle İletişime Geçin..

Kemal A.
Kemal A.

Satın Alma Müdürü

Çevrimiçi

Çevrimdışı

Batuhan Mert
Batuhan Mert

İhracat Uzmanı

Çevrimiçi

Çevrimdışı